Porady dotyczące wyboru idealnej sukni ślubnejMyślisz o swoim wielkim dniu i idealnej sukni ślubnej? To prawdopodobnie najbardziej ekscytująca część twojego zaangażowania, prawda? To może być nerwowe, aby wybrać tę jedną idealną suknię, ale nie ma obaw. Istnieje wiele miejsc, w których możesz iść, aby szukać jednego. Od domów towarowych do butików, istnieje wiele opcji tam. A jeśli masz mniejszy budżet, można również sprawdzić sklepy z drugiej ręki. Ogólnie rzecz biorąc, mogą istnieć różne style i cięcia dla sukni ślubnych, ale nie będą one miały znaczenia tak bardzo, jak twój osobisty gust i kształt ciała. Kluczem jest wiedza, co będzie pasowało do Ciebie najlepiej.

Poznaj swój typ i kształt ciała

Jest to jedna z najbardziej kluczowych rzeczy, o których powinnaś pamiętać podczas zakupów sukni ślubnej. To pomoże Ci określić, który styl będzie wyglądać najlepiej na ciebie.

Znając swój typ ciała może pomóc zidentyfikować swoje najlepsze cechy i obszary, które mogą chcieć downplay. Jeśli masz figurę klepsydry, na przykład, może chcesz wybrać dopasowaną sukienkę, aby podkreślić swoją talię. Jeśli masz kształt jabłka, z drugiej strony, może chcesz iść na bardziej luźne i płynące styl, aby ukryć pewne obszary.

Znając swój typ ciała może również pomóc określić, jaki rodzaj sukienki należy wybrać. Jeśli masz krzywy typ ciała, może chcesz iść na dopasowaną sukienkę, która podkreśla swoje krzywe. Jeśli masz atletyczny lub kwadratowy typ ciała, z drugiej strony, możesz chcieć wybrać sukienkę, która jest luźniejsza i płynąca.

Nie kupuj na podstawie aktualnych trendów

Możesz być kuszona, aby kupić suknię ślubną, która jest teraz trendy, ale nie wpadnij w tę pułapkę. Podczas gdy może wyglądać cudownie na modelu lub na zdjęciu, może nie wyglądać tak dobrze na tobie. Pamiętaj, że trendy ślubne zawsze się zmieniają. Więc nawet jeśli kupisz suknię ślubną, która wydaje się ponadczasowa i trwa przez lata, może nie być już modna. Możesz chcieć odsprzedać go lub chcesz go nosić ponownie w przyszłości, ale może nie być już tak modny.

Jeśli chcesz naprawdę ponadczasową suknię ślubną, że można nosić ponownie i ponownie, może chcesz dla klasycznego stylu. To nie musi być biały i płynący, albo. Istnieje wiele różnych stylów klasycznych sukien ślubnych, które mogą pasować do Twojej osobowości.

Sprawdź tkaniny i materiały użyte

Materiał, z którego wykonana jest Twoja suknia ślubna, może wpłynąć na jej cenę i to, jak długo będzie trwała. Jedwab, na przykład, jest bardzo popularną, a jednocześnie drogą tkaniną na suknie ślubne. Jest to luksusowa tkanina, która może być bardzo piękna i elegancka. Będzie trwać przez długi czas, ale jest również bardzo drogi.

Inne tkaniny, takie jak szyfon są mniej kosztowne i mogą być również bardzo piękne. Jest to świetny materiał dla narzeczonych, którzy chcą trochę więcej przepływu, ale może nie trwać tak długo, jak jedwab. Istnieją również różne tkaniny można wybrać dla swojej sukni ślubnej w zależności od sezonu. Możesz chcieć iść na lżejszą tkaninę, jeśli masz letni ślub lub coś grubszego i cięższego, jeśli masz zimowy ślub.

Try it on!

Tak, wiemy, to ból, aby przymierzyć kilka sukni. Ale to jedyny sposób, aby wiedzieć, czy jest to idealna suknia ślubna dla Ciebie. Możesz przymierzyć tak wiele sukien, jak chcesz, a nawet zrobić im zdjęcia, ale nic nie porównuje się z doświadczeniem rzeczywistego przymierzania sukni ślubnej.

Kiedy próbuje na suknie ślubne, pamiętaj, że kupujesz coś, co będzie nosić raz. Nigdy nie zadowalaj się niczym, co nie sprawia, że czujesz się w 100% pewny siebie, piękny i szczęśliwy. Możesz chcieć ustalić budżet i tylko spróbować na sukienki w tym zakresie cenowym. Możesz chcieć wydać więcej na sukienkę, która jest wyższej jakości, która będzie trwać dłużej i dobrze wyglądać na ciebie przez wiele lat.

Sprawdź długość sukni

Możesz mieć pomysł na styl i tkaninę, którą chcesz dla swojej sukni ślubnej, ale następną rzeczą, na którą powinieneś zwrócić uwagę, jest długość i obszycie. Dłuższa suknia może być bardziej elegancka, ale może nie być zbyt wygodna w noszeniu. Krótsza sukienka może wyglądać piękniej i być łatwiejsze do noszenia, ale może nie być idealny, jeśli idziesz na bardziej formalne wesele.

Istnieją różne sposoby, aby obszyć suknię ślubną. Możesz chcieć iść na bardziej tradycyjne obszycie, jeśli masz bardziej formalne wesele. Bardziej nowoczesne obszycie może wyglądać dobrze, jeśli masz bardziej zrelaksowany i swobodne wydarzenie.

Pociąg i haft

Tren jest bardzo popularną cechą w sukniach ślubnych, ale nie wszystkie panny młode chcą go mieć. Jeśli rozważasz suknię z pociągiem, pamiętaj, że może to być nieco trudne do chodzenia, siedzenia i poruszania się w tych dłuższych sukniach. Może to być również bardziej wymagające, aby przejść w górę iw dół schodów w miejscach takich jak kościoły i świątynie.

Inną rzeczą do rozważenia jest to, czy suknia ma haft lub koraliki w pociągu. To może być piękne, ale może być konieczne, aby przejść nad nim i nadepnąć na niego. Jeśli masz na sobie buty z otwartymi palcami, będziesz musiał również chodzić po nich. To może być ból, więc pamiętaj o tym.

Nie zapomnij o akcesoriach!

Akcesoria, które nosisz ze swoją suknią ślubną, mogą zrobić całą różnicę. Możesz wybrać prostą parę kolczyków lub możesz pójść na bardziej dramatyczny wygląd. Możesz wybrać prosty naszyjnik lub bardziej dramatyczny naszyjnik. Bez względu na to, co wybierzesz, upewnij się, że idzie dobrze z suknią.

Możesz również wybrać inne akcesoria, takie jak szal lub szarfa. Możesz wybrać uspokajający kolor lub schemat kolorów, jeśli masz bardziej formalny ślub. Możesz również wybrać coś bardziej żywego, jeśli masz bardziej zrelaksowany i swobodny ślub.

Te wskazówki powyżej to tylko kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby upewnić się, że otrzymasz idealną suknię ślubną. Istnieje wiele miejsc, które można przejść, aby znaleźć swoją suknię. Od domów towarowych do butików, istnieje wiele opcji tam.

 

O mnie